biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC I AC NajtaniejuAgenta

Kalkulator ubezpieczenia OC i AC pojazdu

Skorzystaj z szybkiego kalkulatora OC i AC

tooltip
tooltip
tooltip
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są chronione
Bezpiecznie i sprawnie
  • OC już od 333 zł rocznie!
  • Porównaj OC/AC w 3 minuty
  • Wsparcie 200+ Doradców

Zakup jakich polis umożliwia kalkulator ubezpieczenia OC?

Nie da się ukryć, że najwięcej sprzedawanych przez nas polis to OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej). Ze względu na obligatoryjny charakter tego ubezpieczenia każdy właściciel pojazdu jest zobowiązany do jego zakupu. Nasza oferta jest jednak bogatsza i obejmuje również inne rodzaje polis komunikacyjnych, czyli:

Spotkanie przy samochodach

Ubezpieczenie OC

Zgodnie z ustawą jest obowiązkowe, chroni sprawcę przed roszczeniami finansowymi osób trzecich, które zostały poszkodowane
w wypadku lub kolizji drogowej.

AC i AC mini

Ubezpieczenie AC/AC mini

Chroni przed finansowymi skutkami kradzieży pojazdu i zapewnia odszkodowanie,
jeśli zostanie uszkodzony na skutek wypadku, pożaru lub innego zdarzenia, do którego doszło z powodów losowych.

ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW

Pokrywa roszczenia kierowcy i pasażerów, którzy ucierpieli wskutek nieszczęśliwego zdarzenia podczas użytkowania auta lub przebywania w jego pobliżu.

Ubezpieczenie Assistance

Ułatwia poradzenie sobie z różnymi problemami, które mogą spotkać właściciela samochodu podczas codziennego korzystania z niego (np. rozładowany akumulator, brak paliwa, awaria daleko od domu i konieczność holowania do warsztatu).

Dla jakich pojazdów znajdziesz ubezpieczenie w naszym kalkulatorze?

Auto

Samochód

Każde zarejestrowane auto osobowe i ciężarowe musi mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie OC. Za brak polisy właścicielowi pojazdu grożą wysokie kary ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Porównaj oferty OC AC
Motor

Motocykl/Jednoślad

Zgodnie z ustawą jest obowiązkowe, chroni sprawcę przed roszczeniami finansowymi osób trzecich, które zostały poszkodowane w wypadku lub kolizji drogowej.

Porównaj oferty OC AC
agent ubezpieczeniowy

Dlaczego warto kupić ubezpieczenia w najtaniejuagenta.pl

Szybka porównywarka OC/AC

Wystarczy, że wypełnisz prosty i intuicyjny formularz, zaczekasz kilka sekund i możesz przejść do wyników kalkulacji. Dzięki temu w jednym miejscu możesz porównać pakiety ofert OC, AC, assistance i NNW z szerokim zakresem ochrony.

Ubezpieczenia samochodu od liderów na rynku

Porównywarka najtaniejuagenta.pl od 15 lat współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Obecnie w naszym kalkulatorze możesz znaleźć aktualne i konkurencyjne pakiety OC + AC + assistance + NNW z 19 towarzystw.

zakup online

Zakup OC i AC online

W kalkulatorze najtaniejuagenta.pl masz możliwość porównania pakietów OC + AC + assistance + NNW przy użyciu laptopa, smartfona lub tableta. Dzięki temu możesz kupić polisę z dowolnego miejsca na świecie przez 24h/7 dni w tygodniu.

pomoc doradców

Pomoc ponad 200 doradców

Porównywarka najtaniejuagenta.pl to zespół ponad 200 Doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości możesz liczyć na ich pomoc, ponieważ zawsze są do Twojej dyspozycji.

gwarancja prywatności

Gwarancja prywatności

Nie musisz wpisywać imienia, nazwiska, nr PESEL, telefonu, dowodu rejestracyjnego czy adresu e-mail, aby poznać wyniki kalkulacji. Jednocześnie warto to zrobić, ponieważ możesz stracić dostęp do atrakcyjnych ofert kilku firm, które wymagają podania tego typu danych.

dostępność kalkulacji

Dostęp do kalkulacji w dowolnym momencie

Jeśli zabrakło Ci czasu na dokładne porównanie ofert, możesz zapisać link lub otrzymać wyniki kalkulacji na adres e-mail. Dzięki temu masz możliwość powrotu do analizy pakietów OC + AC + assistance + NNW w dowolnym momencie bez konieczności uzupełniania formularza.

Jak działa kalkulator ubezpieczeń OC AC najtaniejuagenta?

Zakup ubezpieczeń samochodu w kalkulatorze najtaniejuagenta.pl jest bardzo prosty. Wystarczy, że wykonasz trzy szybkie kroki. Następnie będziesz mógł porównać zakres ochrony i zakupić pakiet OC + AC + assistance + NNW bez wychodzenia z domu w dowolnie wybranym momencie.

krok 1

Wypełnij formularz OC i AC

Wypełnij prosty i intuicyjny formularz. Wpisanie wszystkich danych wymaganych przez towarzystwa ubezpieczeniowe zajmie zaledwie kilka minut.

krok 2

Porównaj oferty OC i AC

Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany do wyników kalkulacji ofert 19 towarzystw ubezpieczeniowych. W efekcie w jednym miejscu możesz porównać pakiety OC + AC + assistance + NNW.

krok 3

Kup polisę OC i AC

Jeśli wybrałeś interesująca ofertę, teraz możesz zakupić polisę. Po wykonaniu płatności online umowę ubezpieczenia pojazdu otrzymasz na adres e-mail.

Porada eksperta

Stefania Stuglik - ekspert ubezpieczeń komunikacyjnych

Wyjaśnia Stefania Stuglik

ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych NajtaniejuAgenta.pl

cytat

OC komunikacyjne jest ubezpieczeniem obowiązkowym regulowanym ustawą, którego zakres ochrony jest taki sam w każdym towarzystwie. Jednak różnice w wysokości składki mogą wynieść nawet kilka tysięcy w zależności od firmy. W związku z tym przy zakupie OC zawsze należy kierować się tylko jak najniższą ceną. Odwrotnie niż przy wyborze dodatkowego AC, assistance i NNW, w których trzeba dokładnie zwrócić uwagę na zakres świadczeń.

Ile kosztuje ubezpieczenie w kalkulatorze najtaniejuagenta.pl?

Wpływ na cenę ubezpieczeń komunikacyjnych ma wiele czynników. Ubezpieczyciele biorą pod uwagę wiek, miejsce zamieszkania czy historię ubezpieczeniową właściciela pojazdu. Ponadto istotna jest marka, model, rocznik, przebieg czy pojemność silnika samochodu. Zwykle taniej w pakiecie z obowiązkowym OC można kupić dodatkowe AC, assistance i NNW.

Ubezpieczyciel Zakres ubezpieczenia Cena roczna
OC AC Assistance NNW
Ile kosztuje OC + AC + assistance + NNW?
Benefia
OC
AC
Assistance
NNW
1113,00 zł*
Beesafe
OC
AC
Assistance
NNW
1269,00 zł*
Balcia Insurance
OC
AC
Assistance
NNW
1439,00 zł*
Trasti
OC
AC
Assistance
NNW
1589,00 zł*
Uniqa
OC
AC
Assistance
NNW
1658,00 zł*
Wiener
OC
AC
Assistance
NNW
1917,00 zł*
Ile kosztuje OC + AC + assistance + NNW?
Benefia
1113,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW
Beesafe
1269,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW
Balcia Insurance
1439,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW
Trasti
1589,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW
Uniqa
1658,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW
Wiener
1917,00 zł*
OC
AC
Assistance
NNW

* Marcin z Opola, 43 lata, ojciec dwójki dzieci. Samochód: Skoda Fabia z 2018 r., benzyna 1l, deklarowany roczny przebieg 10 tys. km. Zniżki OC/AC za bezszkodową jazdę: 60%

Co sprawdzić przed zakupem ubezpieczenia samochodowego?

W przypadku obowiązkowego ubezpieczenia OC warto kierować się wyłącznie jak najniższą ceną, ponieważ zakres ochrony reguluje ustawa i jest taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Z kolei w przypadku dodatkowych AC, assistance i NNW bardzo ważna jest suma ubezpieczenia, która umożliwia pokrycie strat w razie wystąpienia szkody.

Cena polisy

Przy wyborze OC zawsze warto kierować się najniższą ceną, gdyż zakres ochrony jest regulowany ustawą i jest taki sam w każdej firmie. Jednak kupując AC, NNW lub assistance nie zwracaj uwagi na koszt polisy, ale pakiet oferowanych świadczeń.

Zakres ochrony

Przed zakupem dodatkowego AC, assistance lub NNW bardzo dokładnie zapoznaj się z zapisami Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU). Tak, aby zakres ochrony polisy okazał się wystarczający w razie wystąpienia szkody.

Suma ubezpieczenia

Suma ubezpieczenia jest bardzo ważna przy wyborze dodatkowych polis. W przypadku AC i assistance jej wysokość powinna być dopasowana do wartości samochodu. Z kolei w ramach NNW im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższe odszkodowanie w razie doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Wyłączenia odpowiedzialności

W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) znajdują się wyłączenia ochrony stosowane przez ubezpieczycieli. Warto więc zwrócić uwagę, czy np. AC chroni przed kradzieżą samochodu, jaki jest limit holowania w assistance, czy jak wysoka jest suma ubezpieczenia w NNW.

zakres terytorialny ubezpieczenia

Zakres terytorialny

To szczególnie ważne, jeśli wybierasz się np. samochodem na wakacje za granicę. Przed zakupem AC czy assistance, sprawdź zakres terytorialny ubezpieczenia w OWU. Inaczej może się okazać, że kupiłeś polisę jedynie z podstawową ochroną na terenie Polski, która okaże się niewystarczająca w razie szkody.

Likwidacja szkody

Przy wyborze AC szczególną uwagę zwróć na sposób likwidacji szkody. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują metodę kosztorysową lub serwisową. Na cenę autocasco duże znaczenie ma opcja naprawy auta w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) za pomocą części oryginalnych. Aby obniżyć składkę, wybierz zamienniki.

Jak obniżyć cenę ubezpieczenia samochodowego?

Wpływ na cenę ubezpieczenia samochodu ma wiele czynników. Jednak bez wątpienia wysokość składki można obniżyć porównując oferty wielu firm ubezpieczeniowych, zbierając zniżki za bezszkodową jazdę, czy kupując kilka polis w pakiecie.

Porównaj ceny

Każdy ubezpieczyciel wysokość składki określa indywidualnie na podstawie dowolnie wybranych przez siebie kryteriów. W efekcie ceny ubezpieczenia samochodu mogą się różnić nawet o kilka tysięcy złotych w zależności od firmy. Zawsze więc warto porównać oferty OC, AC czy assistance jak największej liczby firm.

Kup OC i AC w pakiecie

Przy zakupie OC wystarczy kierować się tylko jak najniższą ceną, ponieważ zasady ubezpieczenia są takie same w każdej firmie. Jednak w przypadku AC czy assistance znaczenie ma zakres ochrony. W związku z tym warto wraz z obowiązkowym OC kupić dodatkowe polisy w tym samym towarzystwie, co zwykle jest tańszą opcją.

zniżki na ubezpieczenie

Zbieraj zniżki OC i AC

Firmy ubezpieczeniowe przyznają klientom zniżki za każdy rok bezszkodowej jazdy. Warto więc jeździć samochodem ostrożnie. Jeśli przez kilka lat nie spowodujesz żadnej szkody za kierownicą, z dużym prawdopodobieństwem zapłacisz mniej za ubezpieczenie OC czy AC.

Korzystaj ze zniżek współwłaściciela pojazdu

To rozwiązanie bardzo popularne wśród młodych kierowców, którzy krótko mają prawo jazdy. W efekcie w ocenie ubezpieczycieli w ich przypadku ryzyko spowodowania szkody jest największe, więc płacą więcej za OC. Aby obniżyć cenę polisy, warto uczynić współwłaścicielem pojazdu doświadczonego kierowcę i korzystać z jego zniżek.

Komu polecamy nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie samochodu chroni przed różnego rodzaju szkodami zarówno kierowcę, jak i auto. Sprawdź, kto szczególnie powinien pomyśleć o zakupie OC, AC, assistance i NNW oraz czy należysz do jednej z tych grup.

Użytkownicy

OC - każdy kierowca

Zgodnie z prawem ważne ubezpieczenie OC musi mieć wykupione każdy pojazd mechaniczny zarejestrowany w Polsce. Za jego brak grożą wysokie kary. Przy zakupie OC zawsze kieruj się tylko najniższą ceną, ponieważ zakres ochrony jest taki sam w każdej firmie. Jeśli spowodujesz wypadek lub kolizję, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie poszkodowanym.

Test slidera

AC - właściciele nowych aut

Na kradzież narażone są zwłaszcza samochody kilkuletnie lub prosto z salonu. Ponadto w razie poważnego uszkodzenia koszty naprawy luksusowych marek mogą przerosnąć możliwości finansowe wielu kierowców. Warto więc pomyśleć o zakupie ubezpieczenia AC, które chroni auto m.in. przed kradzieżą, siłami natury, aktami wandalizmu czy szkodą całkowitą.

Użytkownicy

Assistance - turyści

Assistance jest szczególnie przydatne dla osób często pokonujących samochodem długie trasy. Zapewnia kierowcy pomoc w razie awarii, wypadku czy kradzieży. Polisa będzie przydatna nie tylko podczas zagranicznego wyjazdu, lecz także w przypadku podróży służbowych czy codziennych dojazdów spod miasta do pracy.

Użytkownicy

NNW - rodzice

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów. W razie doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu, możesz otrzymać dodatkowe odszkodowanie na leczenie lub rehabilitację. Polisa może być szczególnie przydatna rodzicom, którzy często podróżują samochodem razem z dziećmi. Pozwala zabezpieczyć przyszłość swoją i najbliższych osób.

Najczęściej zadawane pytania o kalkulator OC i AC:

Jak działa nasz kalkulator OC i AC?

Jeśli szukasz najtańszej oferty OC lub korzystnych cenowo polis AC, NNW czy assistance, kalkulator OC AC najtaniejuagenta.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania. W tym darmowym i intuicyjnym w użytkowaniu narzędziu błyskawicznie sprawdzisz oferty poszczególnych towarzystw – największych działających na rynku. Porównywarka OC spełnia jednak nie tylko funkcję informacyjną, ale też sprzedażową. Możesz od razu kupić wybrane ubezpieczenie, bez korzystania z zewnętrznych serwisów czy kontaktowania się z agentem konkretnego towarzystwa. Cały proces – od wypełnienia formularza i obliczenia składki do podpisania umowy ubezpieczenia – jest prosty, a z jednego kroku do drugiego prowadzą jasne instrukcje. Dopełnienie formalności zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga wychodzenia z domu. Po upłynięciu kilku kolejnych minut otrzymasz umowę na adres mailowy. W rezultacie znalezienie i kupienie dobrej i taniej polisy jest nie tylko łatwe, ale też szybkie i niewymagające żadnego wysiłku z Twojej strony, bo wszystkim zajmie się kalkulator. Ubezpieczenie OC zacznie działać już po kilku minutach od zakupu.

Jakie pojazdy obejmiesz ochroną poprzez kalkulator ubezpieczenia OC?

Chociaż najwięcej klientów szuka ubezpieczenia dla samochodu używanego prywatnie, nasz kalkulator OC i AC umożliwia także znalezienie korzystnej oferty dla: samochodu osobowego, który służy do przewozu osób lub towarów w celach zarobkowych, motocykla, motoroweru, skutera. Jeśli zamiast samochodu zamierzasz ubezpieczyć jednoślad, poinformuj nas o tym już w pierwszym polu formularza. Znajdziesz tam dwie duże ikony, których nie sposób przeoczyć – są tuż nad polami, w których należy wpisać markę i model samochodu, a także pojemność silnika. Od tej decyzji będzie zależeć to, jakie propozycje wariantów pojawią się w polach poniżej. Staramy się uzupełniać na bieżąco listę samochodów i motocykli, ale może zdarzyć się tak, że jeździsz rzadkim autem, którego nie ma w naszej bazie. W takim przypadku skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 270 00 00 i podaj swój model pojazdu – postaramy się pomóc.
O tym, że pojazd będzie wykorzystywany inaczej niż do celów prywatnych, poinformuj nas na drugiej stronie formularza. Interesują nas głównie dwa pola: Zaznacz, jeśli pojazd jest zarejestrowany na firmę / na firmę leasingową / na 1-os. działalność gospodarczą, Jak wykorzystujesz pojazd? Wyłącznie prywatnie / W inny sposób (taxi, dowóz towarów, przewóz osób, rekwizyt...). W obu tych przypadkach poprosimy Cię o kontakt z naszym doradcą, który przedstawi ofertę telefonicznie. Nie ma możliwości samodzielnego obliczenia składki w kalkulatorze online dla pojazdów użytkowanych w ten sposób.

Chociaż formularz znajdujący się na stronie najtaniejuagenta.pl wygląda dość skomplikowanie, to jednak tylko pierwsze wrażenie. W rzeczywistości jego wypełnienie nie zajmie dłużej niż 5 minut. Przyjrzyjmy się bliska wszystkim sekcjom tego dokumentu i temu, jakie dane pojazdu i kierowcy należy w nich podać. Podstawowe informacje o pojeździe i polisie: W tym miejscu poprosimy Cię o określenie: marki, modelu i dokładnej wersji samochodu lub motocykla; rodzaju silnika (benzyna, benzyna/gaz lub hybryda); pojemności silnika; liczby drzwi; daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej (od zaraz lub dowolnej w przyszłości); rodzaju polisy (możesz poprzestać na samym ubezpieczeniu OC lub kupić je w komplecie z AC, NNW i assistance). Szczegółowe informacje o pojeździe: Tutaj przyda Ci się już dowód rejestracyjny, gdyż są nam potrzebne dokładne dane pojazdu. W kolejnych kolumnach wpisz: czy auto jest zarejestrowane na firmę (Twoją lub leasingodawcy); czy używasz samochodu tylko do celów prywatnych, czy też w celach zarobkowych (np. przewóz osób lub towarów); aktualny przebieg pojazdu; szacunkową liczbę kilometrów, jaką zamierzasz przejechać w ciągu najbliższego roku; którym właścicielem auta od nowości jesteś – w tym miejscu możesz również zaznaczyć, jeśli jeszcze go nie masz; kraj pierwszej rejestracji; numer rejestracyjny – jeśli się na to zdecydujesz, bo jest to pole opcjonalne; rodzaje zabezpieczeń antykradzieżowych, w jakie został wyposażony samochód; czy pojazd ma jakieś uszkodzenia; czy zamierzasz jeździć nim poza granicami Polski; w jakim miejscu będziesz go parkować; numer telefonu – jeśli chcesz, aby nasz doradca zadzwonił do Ciebie i przedstawił więcej ofert. Informacje o właścicielu pojazdu: Do wyliczenia wysokości składki potrzebujemy też danych osoby (lub osób), która będzie go użytkować. W tym celu podaj nam: swoje imię i nazwisko; numer PESEL; datę urodzenia; informację o dodatkowych kierowcach, jeśli występują; czas posiadania prawa jazdy; kod pocztowy właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania; swoją płeć; stan cywilny; wykonywany zawód; liczbę dzieci poniżej 26. roku życia (o ile je masz); liczbę współwłaścicieli pojazdu (jeśli pojazd stanowi współwłasność); liczbę dodatkowych kierowców (jeżeli będziesz go udostępniać innej osobie). Informacje dotyczące historii ubezpieczeniowej: Dane przedstawione w tej sekcji pomogą nam zweryfikować to, jak wygląda historia Twoich dotychczasowych polis ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że zostanie później sprawdzona w UFG, więc nie zatajaj niewygodnych dla Ciebie faktów. Poinformuj nas o tym: jak długo kupujesz ubezpieczenia OC i AC dla swoich samochodów lub motocykli; czy kiedykolwiek była z nich likwidowana szkoda; czy w tym czasie występowały przerwy w ciągłości ubezpieczenia dłuższe niż 2 miesiące lub polisy na okres krótszy niż 10 miesięcy; z jakim towarzystwem została zawarta Twoja ostatnia umowa ubezpieczeniowa; czy w przypadku AC wszystko wygląda tak samo, jak przy OC. W tym miejscu możesz też podać nam swój adres e-mail, ale nie jest to obowiązkowe.

Gdy już wypełnisz formularz swoimi danymi i przejdziesz dalej, wygenerujemy oferty ubezpieczenia od wszystkich towarzystw, z którymi współpracujemy. Proces ten zajmie zaledwie kilka sekund. Polisy zostaną uporządkowane w formie czytelnej tabeli, a cenę znajdziesz po prawej stronie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji o którymś ubezpieczeniu, kliknij w przycisk "Szczegóły oferty”. W zakładce, która pojawi się wtedy na ekranie, zobaczysz informacje m.in. o sumie gwarancyjnej, możliwości rozłożenia płatności na raty czy skorzystania z Bezpośredniej Likwidacji Szkody.

Tak, jeśli chcesz poznać cenę OC i AC dla swojego samochodu, musisz podać nam choćby podstawowe informacje o pojeździe oraz o Tobie. To na tej podstawie towarzystwa wyliczają wysokość składki, zatem ich udostępnienie jest konieczne. Jakie informacje są niezbędne, by przedstawić Ci ofertę z realną ceną? Są to m.in. marka, model, rok produkcji i przebieg pojazdu. Będziemy też potrzebować danych właściciela, przede wszystkim daty urodzenia i wydania prawa jazdy.
Jeśli nie chcesz podawać nam wrażliwych danych (numeru rejestracyjnego, imienia i nazwiska, PESEL-u), to nie musisz – przynajmniej nie na etapie sprawdzania cen polis. Uprzedzamy jednak, że bez nich kalkulator ubezpieczenia samochodu pokaże mniej ofert. Nie wszystkie towarzystwa decydują się na prezentowanie ofert klientom, którzy nie uzupełnili całego formularza.

Ochrona danych osobowych klientów to zadanie, które stanowi dla nas najwyższy priorytet. Zabezpieczamy je przed kradzieżą przy użyciu wszystkich najnowocześniejszych metod (m.in. certyfikatu SSL, zaawansowanego systemu informatycznego czy zaufanych metod służących do przeprowadzania transakcji online). Zgromadzone przez nas dane podlegają też kontroli z ramienia Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. To wszystko składa się na pełne bezpieczeństwo informacji, które nam podajesz. Nie musisz więc obawiać się, że Twoje dane zostaną skradzione i wykorzystane w nieuprawniony sposób.

Nasz kalkulator OC/AC jest narzędziem w stu procentach bezpłatnym i nie ma tu żadnego haczyka. Nie pobieramy od Ciebie opłat ani za możliwość porównania ofert, ani za zakup polisy bezpośrednio przy użyciu naszej strony. Nie wysuniemy też żadnych roszczeń względem Ciebie w przyszłości.
Po prostu skorzystaj z naszego narzędzia tak, jak potrzebujesz, i ciesz się tym, że udało Ci zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia OC i AC.

Samodzielne wyszukiwanie ofert na stronach ubezpieczycieli jest albo bardzo czasochłonne, albo wręcz niemożliwe, bo nie wszystkie towarzystwa udostępniają możliwość zakupu polisy online bez pośrednictwa agenta. Nie mniej uciążliwe jest korzystanie z pomocy stacjonarnego biura, do którego trzeba dojechać, nierzadko stojąc przy tym w korkach, a następnie czekając na swoją kolej wśród innych klientów. Trzeba też zmieścić się w godzinach pracy biura, a nie każdy może sobie pozwolić na wcześniejsze wyjście z pracy lub wzięcie urlopu specjalnie z tego powodu.
Kalkulator OC i AC najtaniejuagenta.pl pozwala na załatwienie wszystkich formalności przez internet i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz też kupić polisę o dowolnej porze, nie martwiąc się tym, czy zdążysz po pracy. Znalezienie ubezpieczenia odpowiadającego Twoim potrzebom i kupienie go zajmie tylko kilka minut – poświęcisz na to niewiele więcej czasu niż na zrobienie sobie kawy. Niemal natychmiast po opłaceniu zakupu online na Twojej skrzynce mailowej pojawi się gotowa umowa. I od tej chwili Twój samochód jest objęty ochroną ubezpieczeniową.
Co więcej, nasz kalkulator ubezpieczenia jest na bieżąco z najświeższymi promocjami, zatem masz pewność, że żadna okazja nie umknie Twojej uwadze. Możesz też bez problemu porównać, czy bardziej opłaca Ci się zakup samego OC, czy też kompletnej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. A wszystko to wygodnie i bez żadnych opłat.

Nasz kalkulator OC i AC najtaniejuagenta.pl obecnie ma w swojej ofercie polisy ubezpieczeniowe od aż 14 towarzystw. Należą do nich wszystkie największe marki działające na polskim rynku, czyli m.in. Generali, Allianz, Benefia, Wiener, mtu24 czy Proama. Wciąż powiększamy bazę ubezpieczycieli, z którymi współpracujemy, aby zapewnić Ci możliwie największy wybór.
Dlaczego po wygenerowaniu ofert w naszym kalkulatorze OC/AC widzisz jedynie kilka towarzystw, skoro w teorii powinno ich być więcej? Najpewniej jest to skutkiem podania niepełnych danych dotyczących kierowcy lub samochodu. Choć większość firm umożliwia sporządzenie wstępnej kalkulacji bez PESEL-u czy numeru rejestracyjnego, to jednak nie wszystkie. Część z nich udostępni swoje oferty dopiero wtedy, gdy otrzyma komplet informacji. Podaj je w formularzu, a na pewno zobaczysz więcej ofert. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

Co prawda w formularzu na stronie najtaniejuagenta.pl znajdują się pola do wpisania podstawowych danych kontaktowych, jednak nie wymagamy od Ciebie ich podawania. Nawet bez nich uda Ci się wyliczyć składkę ubezpieczenia OC i AC. Udostępnienie numeru telefonu lub adresu e-mail na tym etapie jest dobrowolne. Jeśli zdecydujesz się na to, wykorzystamy je do wysłania Ci ofert polis dopasowanych do Twojego wyszukiwania.
Twój adres będzie nam jednak potrzebny, jeśli zdecydujesz się na zakup polisy za pośrednictwem naszego kalkulatora OC/AC. Wykorzystamy go tylko w jednym celu: aby przesłać Ci dokumenty dotyczące polisy i umowę po sfinalizowaniu transakcji.

Udostępniając nam numer telefonu lub adres mailowy, musisz jednocześnie potwierdzić, że wyrażasz zgodę na to, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie ofert. W każdej chwili możesz zmienić decyzję i anulować udzielone zgody lub całkowicie je wycofać. Stosujemy się w stu procentach do obowiązującego prawa, zwłaszcza w kwestiach dotyczących polityki RODO.
Twoje dane kontaktowe nie zostaną udostępnione żadnym osobom postronnym, więc nie spotkasz się z uciążliwymi i nachalnymi telefonami z innych firm.

Podawanie PESEL-u nie jest wymagane podczas sprawdzania szacunkowych cen w takim narzędziu, jak nasz kalkulator ubezpieczeń – przynajmniej dla większości ubezpieczycieli. Pomijając tę rubrykę w formularzu, musisz liczyć się z tym, że otrzymasz mniej ofert niż standardowo, bo część towarzystw ubezpieczeniowych nie udostępni swojej oferty bez podania tej informacji. Wpisanie numeru PESEL jest jednak konieczne, jeśli chcesz od razu kupić polisę z poziomu kalkulatora OC. Dlaczego?
Gdy kupujesz polisę u stacjonarnego agenta, musisz podać mu swój numer PESEL. Nie inaczej jest wtedy, gdy dokonujesz zakupu online. Podanie tej informacji jest obowiązkiem kierowcy, gdyż służy ona do sprawdzenia historii ubezpieczeniowej. Ta z kolei może przesądzić o wysokości składki OC czy AC. Jeśli kierowca ma już na swoim koncie jakieś zdarzenia, które skutkowały wypłatą odszkodowania, istnieje wysokie ryzyko, że zdarzy mu się to w przyszłości. Mechanizmem zabezpieczającym przed taką ewentualnością jest podwyższenie ceny ubezpieczenia. Czy jakieś towarzystwo sprzeda polisę przez podawania PESEL-u? Nie, więc nie masz wyjścia – jeśli chcesz podpisać umowę z ubezpieczycielem, musisz udostępnić mu te dane.
Boisz się podawać tak wrażliwe informacje przez internet w obawie przed kradzieżą tożsamości? Nasz system jest chroniony przed dostępem niepowołanych osób, zatem nie ma ryzyka wypłynięcia danych poza grono osób, które mają je otrzymać – czyli nas i wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela.

Spokojnie, nie masz obowiązku kupowania polisy znalezionej w kalkulatorze najtaniejuagenta.pl. Porównanie propozycji od różnych towarzystw ubezpieczeniowych jest niezobowiązujące i nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków.
Jeśli jednak to u nas otrzymasz jedną z najlepszych ofert ubezpieczenia samochodu, skorzystanie z niej może Ci się opłacać. Oprócz korzystnej ceny zapewniamy Ci również wygodę oraz maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Wszystkich formalności dopełnisz zaledwie w kilka minut i bez wychodzenia z domu, a Twoje dane wrażliwe będą przez cały czas chronione.

Tak, oferty zaprezentowane w tabeli zawierają ceny, po jakich możesz kupić dane ubezpieczenie samochodu. Wysokość składki jest wyliczana przez specjalny system informatyczny działający w oparciu o bazy danych ubezpieczycieli, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Tym samym mamy dostęp do najświeższych informacji, a uzyskane kalkulacje są zgodne z aktualną ofertą ubezpieczyciela i uprawniają do dokonania zakupu na przedstawionych warunkach.
Warunkiem zrealizowania transakcji jest podanie prawdziwych informacji w formularzu na stronie najtaniejuagenta.pl. Miej na uwadze to, że ewentualne kłamstwo zostanie szybko wykryte, a osoba, która je popełniła, pociągnięta do odpowiedzialności.

Jeśli decydujesz się na zakup ubezpieczenia OC i AC poprzez kalkulator, na pewno zależy Ci na czasie. Z tego powodu już w kilka minut po zawarciu umowy prześlemy dokument na Twój adres mailowy. Najpierw musisz jednak opłacić kupione ubezpieczenie auta. W tym celu dokonaj płatności online za pomocą wybranej metody – mogą to być szybki przelew z banku, karta kredytowa lub BLIK.
Podobnie jak w przypadku zakupu polisy u stacjonarnego agenta, tak i u nas masz możliwość zapłacenia za ubezpieczenie auta jednorazowo lub w ratach. Pamiętaj tylko, że nie każde towarzystwo pozwala na podzielenie składki na raty. Jeśli zależy Ci na tej opcji, koniecznie upewnij się wcześniej, jak to wygląda w przypadku Twojego ubezpieczyciela.

Za sprawnym działaniem naszego kalkulatora online stoi cały sztab osób, które na bieżąco czuwają nad aspektami technicznymi dotyczącymi jego funkcjonowania. Jeśli jednak napotkasz na jakiś problem, nie pozostawimy Cię z nim bez pomocy. Możesz zawsze skontaktować się z nami pod numerem telefonu 22 270 00 00. Nasi doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w soboty od 9:30 do 17:30. W razie potrzeby to my możemy zadzwonić do Ciebie określonego dnia o umówionej godzinie – wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i zostawisz numer do siebie. Pytania możesz również zadawać mailowo, wysyłając je na adres biuro@najtaniejuagenta.pl
Twoje dane kontaktowe będą wykorzystane tylko przez naszego doradcę do wykonania zamówionej rozmowy. Nie zostaną udostępnione osobom postronnym, które mogłyby nękać Cię później niechcianymi telefonami.

Nie ma nic złego w tym, że masz wątpliwości przed skorzystaniem z usług wykonywanych przez internet – zwłaszcza jeśli w grę wchodzą pieniądze czy kwestie dotyczące przetwarzania danych. Możemy Cię jednak zapewnić, że możesz nam zaufać – tak, jak zrobili to Ci wszyscy klienci, którzy już to zrobili i pozostawili po sobie pozytywne opinie.
Działamy na polskim rynku ubezpieczeniowym od wielu lat i w tym czasie udało nam się pomóc dużej liczbie kierowców szukających taniego OC i innych polis w korzystnych cenach. Dbamy o to, by maksymalnie chronić wrażliwe dane, które nam podajesz. W związku z tym stosujemy najnowocześniejsze zabezpieczenia (np. protokół SSL), aby uniemożliwić dostęp do informacji o Tobie osobom postronnym, a przede wszystkim nękającym telemarketerom. Dane są przekazywane tylko konkretnemu ubezpieczycielowi, jeśli zdecydujesz się na zakup polisy.
O naszej wiarygodności świadczy także to, że jesteśmy podmiotem zarejestrowanym jako Agent. Tym samym podlegamy Komisji Nadzoru Finansowego.

Z poszukiwania taniego OC w kalkulatorze online wyniesiesz jedną konkretną korzyść: oszczędność pieniędzy. Różnica między najtańszą i najdroższą ofertą może wynieść od kilkunastu do nawet kilkuset lub kilku tysięcy złotych – i właśnie taka kwota może pozostać w Twoim portfelu, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń najtaniejuagenta.pl.
Promocje towarzystw ubezpieczeniowych często się zmieniają i niełatwo za nimi nadążyć. Jeśli używasz kalkulatora online do wyliczenia składki, masz pewność, że proponujemy Ci aktualną ofertę. Często może się okazać tak, że zakup kompletu kilku polis (np. OC + ubezpieczenie AC i NNW) będzie tańsze niż zakup samego OC u innego ubezpieczyciela. Zwracając na to uwagę, możesz zapewnić swojemu samochodowi jeszcze lepszą ochronę niż zazwyczaj – np. przed finansowymi skutkami kradzieży pojazdu. I będą to zawsze najkorzystniejsze oferty na rynku, o ile poszukasz ich w naszym narzędziu.
Korzystanie z porównywarki OC/AC niesie też za sobą inną oszczędność, a mianowicie czasu. Nie musisz jeździć bezpośrednio do biura ubezpieczyciela czy agenta i stać w korkach albo brać wolnego w pracy, żeby zdążyć w godzinach biznesowych. Wszystko załatwisz z domu i o dowolnej porze. Zyskujesz też na czasie dzięki temu, że nie musisz wypełniać osobnego formularza na stronie ubezpieczyciela – możesz kupić polisę wprost z poziomu kalkulatora OC.

Liczba danych do podania w formularzu nie jest naszym wymysłem. Wynika z tego, w jaki sposób obliczana jest wysokość składki ubezpieczeniowej. Wpływa na nią wiele czynników dotyczących tak samochodu (np. marka i model, data produkcji, aktualny przebieg), jak kierowcy (np. stan cywilny, wykonywany zawód, data wydania uprawnień do prowadzenia pojazdów).
Te wszystkie informacje są nam zatem potrzebne do tego, żeby zapewnić Ci wiarygodny wynik kalkulacji. Pamiętaj o tym, że podawanie fałszywych danych na nic się nie zda. Kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw, a Ty poniesiesz jego konsekwencje – np. w postaci konieczności dopłacenia różnicy w cenie.

Liczba kolumn w naszym formularzu sprawia, że wygląda on na czasochłonny do wypełnienia – ale to tylko pierwsze wrażenie. W rzeczywistości uzupełnienie wszystkich pól nie powinno Ci zająć dłużej niż 5 minut, o ile wcześniej przygotujesz wszystkie wymagane dane, takie jak np. data pierwszej rejestracji samochodu, aktualny przebieg czy data wydania prawa jazdy jego głównego kierowcy.
Wynik kalkulacji zostanie wygenerowany w zaledwie kilka sekund. Następnie możesz na spokojnie przyjrzeć się każdej ofercie i zdecydować, czy zamierzasz zakupić którąś z nich. Dane w formularzu zostaną też zapisane na później w Twojej przeglądarce. Dzięki temu nie będziesz trzeba tracić czasu na ponowne uzupełnianie wszystkich pól.

[Głosów: 10 Średnia: 4.8]